Aspir Yağı Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır?

Aspir yağı zayıflamak için sıklıkla tüketilen kürlerdendir. Peki, aspir yağı nedir? Zayıflamak için nasıl kullanılmalı? Aç mı tok mu tüketilir? Vücuda sürülür mü? Tüm sorularınıza içeriğimizde cevap verdik. Merak ettiğiniz farklı sorular varsa yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler, zayıflamak için her yolu deniyor. Birçok diyet, özel kürler kilo vermede yardımcı olarak kullanılıyor. En sağlıklı ve kalıcı zayıflama yöntemi, size uygun bir programla mümkündür. Bunun için internetten, arkadaşınızdan aldığınız diyet listeleri yerine bir diyetisyen yardımına ihtiyacınız vardır.

Zayıflarken, vücutta biriken fazla yağları atmak ilk hedef olmalıdır. Sağlıksız zayıflamalarda, genellikle vücut için gerekli vitamin ve kas depolarından zayıflama gerçekleşir. Bu da sağlığınızı tehlikeye atmasıyla birlikte kısa bir süre sonra kiloların geri dönmesine yol açar. Ancak sağlıklı bir beslenme programı uygularken, işinizi kolaylaştıracak bazı yöntemlerden de faydalanabilirsiniz.

Aspir Yağı Nedir?

Popüler zayıflama yöntemleri arasında; Aspir yağı ile zayıflamak da yer aldı. Aspir yağı, doğal bir besin desteğidir. Zayıflamada önemli rol oynamaktadır. Uzman doktorlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda aspir yağı kullanıldığında, vücutta yağ depolanmasını azaltıcı bir etki yarattığı ortaya çıktı. Böylece aspir yağı kilo vermede önemli bir yardımcı olarak kabul edilmeye başlanmıştır.

Eğer bir diyet programı uyguluyorsanız, bu programa aspir yağını da ekleyebilirsiniz. Aspir yağı, vücudunuzdaki yağ ve kas oranlarını dengeliyor ve metabolizmanızı hızlandırarak kısa sürede fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Kapsül şeklinde bulabileceğiz Aspir yağı ayrıca salatalarda kullanabileceğiniz sıvı formlarda da satılıyor.

Zayıflamak İçin Aspir Yağı Kullanımı

Aspir yağı aspir tohumundan elde edilmektedir. Aspir tohumu ve çiçeği, toplanır. Ardından kaynatılarak kullanılabilir. Aspir tohumlarından ise yağ elde edilir. Aspir yağı elde edilirken kimyasal işlev ve katkılardan geçmez. Bu nedenle son derece doğal bir yağdır.

Alerjik bünyeye sahipseniz bir uzmana danışmadan aspir yağı kullanmamalısınız. Bölgesel zayıflamada sıklıkla kullanılan Aspir yağının sıvı formaları, diyet listelerinde yer alan salatalar hazırlanırken bir veya iki yemek kaşığı eklenerek kullanılabilir. Bunun dışında kapsül şeklinde de alınabilmektedir. Salatalara eklemek istemiyorsanız, yemeklerden en fazla yarım saat önce bir tatlı kaşığı Aspir yağı tüketebilirsiniz.

Aspir yağı kullanımında, kendinize uygun bir diyet ve spor programını takip etmeniz önemlidir. Aspir yağı, tek başına sadece bir gıda desteği ve metabolizmayı hızlandıran bir takviyedir. Bunun için kilo verme sürecinde sadece aspir yağı kullanmak yeterli olmayacaktır. Yediklerinize ve gün içerisinde hareket etmeye özen göstermelisiniz.

Aspir yağı ile zayıflayanların Yorumları | Zayiflamaiksiri.com

Aspir yağı ile zayıflayanların Yorumları | Zayiflamaiksiri.com

Aspir Yağı Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır?

Zayıflamak için aspir yağı kullanan kişilerin aspir yağını diyet süresince aç olarak tüketmesi gerekmektedir. Yani herhangi bir öğünden önce en fazla 1 yemek kaşığı tüketmek yeterli olacaktır. Yaklaşık olarak öğünden yarım saat ile 1 saat önce tüketmek en uygun süredir.

Aspir yağı kapsül olarak kullanıldığında hareket etmek daha etkili olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle özellikle spor ve kardiyo yapmak kapsül Aspir yağının etkisini arttıracaktır. Spor ya da kardiyodan 15 ila 20 dakika kadar önce kullanmak etkisini göstermek için yeterli olacaktır.

Aspir Yağı Yağ Yaktırır Mı?

Aspir yağı ile yağ yakmak mümkündür. Aspir yağının içerdiği etken maddeler doğrudan yağ depolarına etki etmektedir. Aynı zamanda metabolizmayı ve kan akışını da ciddi oranda hızlandırarak bölgesel olarak zayıflamaya da yardımcı olmaktadır.

Zayıflamak amacı ile aspir yağı kullanan kişiler kardiyo ve egzersiz yaparak yağ yakma işlemini daha da hızlandırabilir. Bu sayede hem daha fazla kalori yakılmış olur hem de vücut yağlardan arınmaya başlar. Sıkı bir vücuda sahip olmak isteyen kişiler bu yöntemi uygulayabilir.

Aspir Yağı Ödemlerden Kurtulmaya Yardımcı Olur Mu?

Aspir yağı ödem atma konusunda oldukça etkili olan yağlar arasında gelmektedir. Aspir yağı vücutta bulunan toksinlerin birikmesini engelleyerek bu ödemlerin yok olmasına yardımcı olur. Aspir yağı kullanan kişi doğal beslenmeye başladığı takdirde ödemlerden kurtulma hızı da o kadar artacaktır.

Aspir yağı sabah aç karna içildiğinde ödemleri ve şişlikleri yok etme konusunda daha da etkili olmaktadır. Yaklaşık olarak 1 ay boyunca aspir yağı kullanarak yeme içme düzenine biraz dikkat edildiğinde vücuttaki şişliklerin yok olduğunu görmek mümkündür.

Aspir Yağı Sindirim Sistemini Düzenler Mi?

Aspir yağı ile kilo vermek isteyen kişiler aynı zamanda sindirim sistemini de güçlendirmiş ve hareketlendirmiş olacaktır. Pek çok faydasının yanında zayıflamak isteyenler için sindirim sistemini düzenlemek gibi bir fayda da sağlamaktadır.

Aspir yağının içeriğindeki maddeler sindirimin daha hızlı ve kolay yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yemeklerden önce ve yemeklerle beraber tüketilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda kabızlık problemi yaşayan kişiler için bağırsakların yumuşamasına da yardımcı olmaktadır.

Aspir Yağı Tokluk Hissi Verir Mi?

“Aspir yağı tokluk hissi verir mi?” sorusu oldukça fazla merak konusu olmaktadır. Aspir yağı tüketen kişiler, yağı içtikten yaklaşık yarım saat içinde açlık hissinden kurtulduklarını fark edeceklerdir. Bunun en büyük sebebi içeriğinde omega 6 ve omega 3 içermesidir.

Gün içinde akşam yemekleri en dikkat edilmesi gereken öğündür. Bunun sebebi akşam yemeğinden sonra çok fazla hareket edilmemesi ve günün yorgunluğundan dolayı kişileri mayışma haline girmesidir. Akşam yemeğinden önce Aspir yağı içilirse daha az yemek yenir ve sindirim daha kolay olur. Bu da akşam daha az kalori alınmasına yardımcı olur.

Aspir Yağı Kaç Kilo Verdirir?

“Aspir yağı kaç kilo verdirir?” sorusu oldukça merak edilen sorular arasında gelmektedir. Aspir yağı kullanmak isteyen kişi beslenmesine ve harekete önem vermeden sadece aspir yağı kullanırsa 1 ayda en fazla 1 ila 2 kilo verebilmektedir.

Aspir yağı kullanan kişi aynı zamanda hem diyet hem spor yaparsa 1 ayda 6 ila 8 kilo verebilmektedir. Bunun dışında sadece diyet ya da spor uygulamak bile yeterli olacaktır. Bu şekilde de 1 ayda 4 ila 5 kilo verilebilmektedir.

Aspir Yağı ile Zayıflayanların Yorumları

Aspir yağı ile zayıflayanlar özellikle düzenli olarak kullanılmasını tavsiye etmektedir. Her gün sabah ve akşam 1’er tatlı kaşığı içmek en çok kullanılan yöntemdir. Aynı zamanda Aspir yağı kullanılırken pek çok kişi diyetle desteklemiştir. Aynı zamanda spor ya da diyet yapmadan 1 ayda 2 kilo verdiğini söyleyenler de vardır.

Aspir yağı kullanan bir kesim de kesinlikle spor ile desteklenmesini önermektedir. Aynı zamanda göbek bölgesindeki yağları yok ettiği de sıkça söylenmektedir. Pek çok kişi kısa sürede kilo verdiğini ve sıkılaştığını anlatmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu genç bir diyetisyenim. Zayiflamaiksiri.com sitesinden geniş bir kitleye ulaşmak ve insanların kilo verme süreçlerinde destek olmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Ayse dedi ki:

  Aspir Yağı Kilo Mı Aldırır Yoksa Kilo Mu Verdirir?

 2. vital_zade dedi ki:

  Aspir yağı; metabolizmayı hızlandırarak, yağ kas dengesini düzenlemeye ve kilo vermeye yardımcı olabilir.

 3. Hava dedi ki:

  Ben Aspire yanınızdan kapsül şeklinde oranından aldım günde kaç tane içmek gerek

 4. nurkan dedi ki:

  aspir yağı spordan ne kadar önce alınmalı? Aç karnına mı alınmalı?

 5. Efsun dedi ki:

  Aspir yagini kapsul olarak aldim acmi kullanmam gerekiyo

 6. bilge dedi ki:

  Hindistan cevizi yağının zayıflatıcı bir etkisi varmıdır bu özelliği hakkında araştırmalar yapıldığını duymuştum ve çeşitlo diyetisyenlerde önermekte. Sizce ticari bi amaçmı güdülmekte yoksa gerçeklik payı bulunmaktamıdır.

  • admin dedi ki:

   Bilge hanım; direkt zayıflatıcı özelliği olduğunu söylemek mümkün olmasa da sağlıklı bir yağ olduğu bir gerçek. Bu nedenle zeytinyağı ve fındık yağı ile beraber kulllanılabilir.

 7. Arzu dedi ki:

  Aspir yağı kapsülü aldım veren kişi sabahları 1 tane tok demişti siz aç diyorsunuz ben nasıl alayım

  • admin dedi ki:

   Arzu hanım eğer midenizde bir sıkıntı yoksa aç karnına tüketebilirsiniz. Aksi durumda tok karna alınmakta.

 8. lal dedi ki:

  merhaba,
  46 yaşında 1 doğum yapmış bir bayanım. doğumda 53 kilodan 78 kiloya çıktım ve doğum sonrası 3 yılda 59 -61 arası kilolarda gidip geldim. sıkı bir diyet yaptığımı sanıyorum her yediğimi yazıyorum. porsiyonlarımı küçük tutuyorum ,shealth diye bir proğramdan herşeyimi takip ediyorum ve 15 gündür günlük ortalama 800 cal almama rağmen kilomda gr oynama yok . bu nasıl olur aklım almıyor. 2,5 lt su içiyorum. 2 kez şekersiz kahve ve 2 kez yeşil çay tüketiyorum. 3 kez diyetisyene gittim ve verdikleri listeler yediklerimden çok olduğu için ,uyguladıkları listeler başarılı olmadı . şimdi size sorum şu , uzaYLI OLMAYAN normal bir insan olrak benim sorunum nedir acaba. bu arada d vit de alıyorum .

  • admin dedi ki:

   Sevgili Lal hanım;
   Tahlillerinizi yaptırdınız mı acaba?
   Aklıma ilk gelen tiroid problemi ile karşı karşıya olma ihtimaliniz.
   Bunun yanı sıra; eğer sürekli diyet yapıp bırakıyorsanız ve az kalorili besleniyorsanız(1000-1200 kalori altında diyebiliriz.) metabolizmanızı yavaşlatmış olmanız olası.

 9. ipek dedi ki:

  Iyi gunler aspir yagi ile kapsulu ayni mi ? Nasil kullanılır vede

  • admin dedi ki:

   Yağ ve kapsül formülü bulunmakta İpek hanım.
   Kullanım şekli yazıda yer almakta.

 10. Mutlu dedi ki:

  Aspır yagını aldım , zayiflamak icin sabah aksam ac karnına bır yemek kasıgı tukedıyorum .dogrumudur yanlısmı bılemedım ,nasıl tuketmem gerekıyor yardımcı olurmusunuz.

  • admin dedi ki:

   Mutlu hanım, gayet doğru kullanıyorsunuz; ancak eğer spor yapıyorsanız spor öncesi kullanmanız daha uygun olur.

 11. Nuray dedi ki:

  Sipora başlamadan nekadar zaman önce alınması gerek

 12. ferat dedi ki:

  Merhaba
  Bir yerde; bölgesel yağları eritmek için spordan önce bölgeye sürünüz gibi birşeyler yazıyordu. Doğruluğu var mı acaba, Yoksa sadece içmek mi gerekiyor ?

  Cevabınız için Teşekkürler..

  • admin dedi ki:

   Dışarıdan uygulamak da mümkün sevgili Ferat; ancak içten almak çok daha yararlı olacaktır.

 13. Esin dedi ki:

  Merhaba, aspir yağını aç karına çok zor içebilirim. Mide bulantısı yapıyor.bi öneriniz var mı? Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Esin hanım nasıl bir formunu kullanıyorsunuz Aspir yağının?
   Sıvı şekilde mi tablet olarak mı?

 14. Rabia dedi ki:

  Merhaba. Aspir yağıno sabah 1 tatlı kaşığı mı yoksa 1 yemek kaşığı mı olarak tüketmeliyiz . İçtikten sonra kahvaltı yapsak olur mu sporu aç karnına mı yoksa tok karnına mı yapacağız

  • admin dedi ki:

   Rabia hanım, 1 yemek kaşığı tüketilmeli.
   Asıl önerimiz; ardından direkt spor yapmanız aç karnına.
   Ancak bu şekilde sıkıntı yaşıyorsanız(kimi bünyelerde aç karnına spor baş dönmesine neden olabilir.)
   Kahvaltınızı yaptıktan 1-2 saat sonra tüketip, sonra spor yapın.

 15. Nimet dedi ki:

  Emziren anneler kulanabılrımi

 16. Songül dedi ki:

  Merhaba ben aspir yağının kapsülünü aldım nasıl kullanmam gerekiyo

 17. Angela dedi ki:

  Merhabalar, bende bugün aspirin yağ formunu aldım. Benimde 17 aylık bir kızım var ve hala emziriyorum. Aldığım yer bir sorun olmaz dedi. Sizce sorun olur mu? Tamamen kestikten sonra mı başlamalıyım

  • admin dedi ki:

   Sevgili Angela; emzirmeyi kesene kadar tüketmenizi önermiyorum. Metabolizma hızlandırıcı ve yağ yakıcı özelliği mevcut. Az miktarda da olsa sütünüze geçebilir. Bebekler için de uygun olmaz.

 18. Hatice dedi ki:

  Mrb nerden almak lazım doğru ürün olduğunu nasıl anlarız ?

  • admin dedi ki:

   En iyisi güvendiğiniz aktar ya da zayıflama ürünleri satan mağazalardan almak Hatice hanım.
   Özellikle internetten alınan ürünlerde sıklıkla sorunlar çıkabiliyor.

 19. esra dedi ki:

  Merhaba ben 2 sene önce kalp damar ameliyatı geçirdim eczaneden kasül olarak aldım sakıncası olmayacağını söyledi sizede sormak istedim belok ve monoket damar açıcı kullanıyorum teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Esra hanım, bu konuda mutlaka bir kardiyolog ile görüşmenizi öneriyorum.
   Sağlık bu şakaya gelmez. Ne benim ne de eczacınızın branşı kardiyoloji olmadığından verdiğimiz bilgiler tam doğru olamayabilir.

 20. Gnctrk dedi ki:

  Merhaba ben aspir yağ olarak aldım aldığım yerde yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı içmem önerildi doğrumu acaba birde bir tatlı kaşığı içip üzerine su içiyorum bu şekilde içmem doğrumu ??

  • admin dedi ki:

   Sevgili Gnctrk; aldığınız yerdeki öneriye uymanız en iyisidir.
   Üründen ürüne farklılık olduğundan kullanım miktarları değişiklik gösterebiliyor.
   Kullanım şekliniz uygundur.

 21. hkmt dedi ki:

  Kullanmak için önereceğiniz herhangi bir firma varmı?üretici firma adı gibi eczaneden aldığımız ürünler güvenilirmi kapsül olandan ne zaman ve kaç tane kullanmak gerekli? ne kadar zamanda etki eder

  • admin dedi ki:

   Zade Vital’in kapsülünü önerebilirim Hikmet bey ama internetten almamanızı öneriyorum. Çok fazla sahte ürün var. Büyük eczanelerde de bulabilirsiniz. Daha güvenilir olur.
   Kullanım miktarı, kapsüllerin içeriğine göre değişebiliyor. O nedenle aldığınız ürünün kullanım talimatına uymak en mantıklısı.

 22. Canan yavuz dedi ki:

  Selam…ben ancak akşamları spor yapabiliyorum oda yürüyüş bandında 40 dk.aspir yağı kapsülünü ozaman içsem olurmu teşekürler

 23. Ayşe gül dedi ki:

  Triyot hastasıyım ağır çalışıyor o yüzden sürekli kilo alıyorum aspir yağını kullanmamda sakınca varmıdır acaba

  • admin dedi ki:

   Hayır, hiçbir zararı olmaz Ayşegül hanım. Elbette, ilacınızı aldıktan sonra 1 saat geçmeden içmemek şartı ile.

 24. Derya dedi ki:

  Merhaba aspir yağı gerçekten zayıflatıyor mu kullananlar sonuçlarını yazabilir mi

 25. Berfu dedi ki:

  Merhaba aspir yagi almistim 1 hafta fln kullandim fakat yutamiyorum cok kotu migdem bulaniyor salatada da denedim yine ayni farkli bir sekilde uygulayabilirmiyim

  • admin dedi ki:

   Berfu hanım; yutarken mi sorun yaşıyorsunuz? Sonradan mide bulantısı mı yapıyor?
   Acaba kullandığınız ürün bozuk falan olabilir mi?

 26. Yasemin Şahin dedi ki:

  Merhaba.
  Bugün tom bix karışım ve aspir yağını tavsiye ettiler.sabah aç karnına için dediler.iştah için Kilo almam için.
  Birde Yukarda okudum bende troid hastasıyım az çalışıyo metabolizmam fakat 45 kiloyum. İlacı aldıktan 1 saat sonramı içiliyor aspir yağı merak ettim ona göre kullanayım.

  • admin dedi ki:

   Yasemin hanım; ne kadar süredir tiroid hastasısınız?
   Normalde aspir yağının kilo verdirir, aldırmaz ama size önerim, böyle bir hastalığınız varken kilo almak için bir çabaya girmeyin.

 27. Sibel dedi ki:

  Mrb admin ben bugün aspir yağı aldım gıdalarda tüketmeyin yazıyor üzerinde

  • admin dedi ki:

   Sibel hanım; kullandığınız üründeki talimata uygun şekilde tüketmeniz en iyisi.
   Normalde, tek başına tüketirken zorlanan kişiler için basit gıdalarla tüketilebileceğini söylüyoruz.

 28. Zeynep dedi ki:

  Aspir yagını aç alıp sonra nasıl aç karnına spor yapıcaz anlamadım ben ?

 29. emine dedi ki:

  Sn admin aspir yaginin gercekten zayiflamaya faydasi var mi gunluk 1 tatli kasigi yeterli ilu mu ?

  • admin dedi ki:

   Aspir yağı etkili Emine hanım ama sporla desteklemek şartı ile. Tek başına kullanımı pek bir etki etmeyecektir.
   Günlük 1 yemek kaşığı öneriyoruz.

 30. Admin dedi ki:

  Sadece çelebiç soğuk sıkma

 31. Nurcan çelik dedi ki:

  Aspir yağı kapsülü kullanmaya başladım aynı etkiyi alabilir miyim ?kilo kontrolü konusunda şimdiden teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Nurcan hanım kapsül de işe yarar. Yeter ki güvenilir bir yerden alır ve sahte ürün olmasın.

 32. Reyhan dedi ki:

  Merhabalar,
  Çalıştığım için gün içinde spor yapamıyorum.Sabah akşam bir tatlı kaşığı tüketebilir miyim acaba? Aksam spor yapacağım.
  Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Reyhan hanım spordan önce tüketmeniz yeterli olur. Eğer gün içerisinde hareket etmiyorsanız günde 1 kere alabilirsiniz.

 33. Zynp dedi ki:

  Emziren annelerin kullanmasinda bir sakinca var mi

 34. Nurcan çelik dedi ki:

  Eczaneden aldım kapsülü öğlen ve akşam üçer kapsül dediler sizce uygun mu yoksa çok mu

 35. Nurcan çelik dedi ki:

  Teşekkür ediyorum.Birde kapsül değilde yağ şeklinde kullanınca günlük 1 kaşık içmek yetiyor mu

 36. Sevgi dedi ki:

  Aspir yağı kapsülü aldım nasıl kullanıcam açmı tokmu

  • admin dedi ki:

   İçerik ve yorumları okuyarak gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

   • Sevgi dedi ki:

    Okudum ama içeriğinde bilgi vermiyor günde 2 veya 4 kapsül içebilirsiniz yazıyor

    • admin dedi ki:

     Biz yazımızda yer ve yorumlarda detaylara yer verdik Sevgi hanım, inceledikten sonra ekstra aklınıza takılan bir şey olursa yine sorabilirsiniz.

 37. Metanet dedi ki:

  Ben her gün saat 16:30 akşam yemeyimi yiyorum 18:30 da spor yapıyorum sabah aspir yağını aç karına tüketiyorum ama akşam yemekden 2saat sonra ya ni spora başlarken aspir yağı ala bilirmiyim??

  • admin dedi ki:

   Alabilirsiniz Metanet hanım.
   Ancak sabah kullandıktan sonra spor yapmıyorsanız etkisini göremezsiniz. O nedenle es geçebilirsiniz.

 38. Deniz dedi ki:

  Uygun bi diyet programı ile birlikte aksam yatmadan önce kullansam zayıflatıcı etkisini görür müyüm acaba ?

  • admin dedi ki:

   Deniz hanım akşam yatmadan önce değil, spor yapmadan önce tüketildiğinde etki göstermekte.

 39. Hdhdhd dedi ki:

  Merhaba kahvaltidan 1-1.5 saat sonra spora gidiyorum aspir yagini ictikten nekadar sure icinde spor yaparsak etkisi olur,yani kahvaltidan yarim saat önce ictikten sonra spora kadar 2 saat geçiyor ,spora baslamadan oncede icsem arasi cok SIK olmus olurmu,tesekkurler

 40. Selami dedi ki:

  Merhaba hocam ben aspir kapsülü içiyorum sabah erken kalkıp aspir kapsülü içiyorum ve 15 dk sonra yürüyüşe başlıyorum ve 1 saat yürüyorum kilo vermek için illaki terlemekmi gerekir bana yardımcı olabilirmisiniz

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Selami bey.
   Terlemek sağlıklıdır. Vücuttan toksin atmanızı sağlar; ancak zayıflamak için terlemeniz şart değil.
   Terlemeden de kalori yakarsınız ve kilo verebilirsiniz.

 41. Gülay dedi ki:

  Mrb bende aspir yağıni duydum ve bugün başladım yaklaşık 25 kilo vermem gerekiyor hafta içi sabah 2 gün yüzmeye gidiyorum ve akşamlarida spor yapacağım en etkili nasıl kullanmam gerekir

  • admin dedi ki:

   Gülay hanım spor yapmadan 30-60 dakika önce tüketmeniz gerekmekte. Ancak spor yapılmadığı sürece aspir yağının etkisi olmamakta.

 42. Sevgi dedi ki:

  Merhaba ben aspir yagi kapsulu aldin eczanedeb sabah aksam 1 kapsul iciceksiniz dediler..ama yorumlara bakinca kafam karisti nasil kullabmaliyim aspir yagi kapsulunu

  • admin dedi ki:

   Sevgi hanım aspir yağı spor yapmadan önce tüketilmeli. Etkisini spor ile beraber gösterir.

 43. Selami dedi ki:

  Hocam peki aspir kapsülü ağzımızda patlatarak mı içiyoruz yoksa direk yutuyor muyuz

 44. Özlem poyraz dedi ki:

  Siz emin misiniz admin? Spordan yarim saat önce demişsiniz . Yoksa faydasını göremezseniz demisisniz. Ama diğer kaynaklar yemeklerden yarım saat önce için diyor. Hangisi doğru ? Spordan yarim saat önce içilirse yemek yememiş oluruz. Nasıl olucak daha net bilgi rica edicem.

 45. Zeynep dedi ki:

  Mrb. Ben spora 3 te gidiyorum 2 de yemek yiyorum aspir yağını nasıl tüketicem spordan önce ac olmam mümkün değil..tok karninada aspir yağının icilmedigi yazıyor!

  • admin dedi ki:

   Zeynep hanım yemek ile spor arasında en az 2 saat bırakmanız sağlık için de önerilendir.
   2 saat bırakır ve yemekten 1,5 saat sonra aspir yağını tüketirseniz sorun çözülür.
   Elimizden geldiğince tek tek cevap verirken, ünleminiz için de teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

 46. SEvgi dedi ki:

  Emziren anneler kullanabilirim herhangi bi yan etkisi varmı

 47. Sena bektas dedi ki:

  İyi günler aspir yağı aldım yanlız emziren anneyim aldığım yer kullabilirsiniz sut artışına da sebep olur dedi şuan çok kararsız kaldım oğlum 10 aylık ne yapmaliyim

  • admin dedi ki:

   Sena hanım emziren anneler için önermiyoruz.
   Yine de doktorunuz ile görüşebilirsiniz.

 48. Sedef dedi ki:

  Ben aspirin kapsülünü değil yağını alıcam onun kullanımı nasıl olur?

  • admin dedi ki:

   Sedef hanım, spor yapmadan yarım saat önce 1 tatlı kaşığı tüketebilirsiniz. Direkt olarak tüketmeniz mümkün ama eğer midenizi bulandırırsa limonlu suyun içerisine ilave edebilirsiniz.

 49. Ferdi dedi ki:

  Eşim 20 gündür zade vital aspir kapsül ve yağını kullanmakta ve 20 günde gayet iyi sonuç aldık sabah akşam aç karnına kapsülü alıyor yağıda zayıflamak istediği bölgeye sürüyor gayet sağlıklı ve güzel bir şekilde kilo vermeye başladı tşkler

  • admin dedi ki:

   Ferdi bey biz teşekkür ederiz aspir yağı ile zayıflamak isteyen takipçilerimiz için bu güzel tecrübeyi paylaştığınız için.
   Eğer eşinizin aspir yağı kullanırken kaç kilodan kaç kiloya düştüğünü ve ekstra bir yöntem uygulayıp uygulamadığını da belirtirseniz çok faydalı olacaktır.

 50. Mujde dedi ki:

  Selamün aleyküm aspir yağını yeni duydum ve bende almak istiyorum fakat güvenilir bir yerden almak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim…Yemek yapımında salatalarda kullansam kilo vermeye yardımcı olur mu…Bana alabilecegin güvenilir ve uygun fiyat önerir mısınız teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Müjde hanım, aspir yağı pek çok yerde satılıyor ama sahte olanları olabiliyor.
   Eğer güvendiğiniz bir aktar var ise; aktardan almanızı öneririm.(fiyatı daha uygun olur) yok ise, eczaneden alabilirsiniz.
   Zade Vital, en güvenilir markalardan birisi.

 51. fadik dedi ki:

  ben doğavita çiftçizadeden alıyorum gayet memnunum etkisinden

 52. merve dedi ki:

  merhaba ben sabahları aç karnına aspir yağını içiyorum ve işe gidiyorum tabi spor yapma gibi bi olasılığım olmuyor bu yağlar nasıl yanıcak 🙂 yada işe yarıyormu acaba bu konu kafamı kurcalıyor

  • admin dedi ki:

   Merve hanım, aspir yağının asıl etkisini göstermesi için sporun önemi büyük.
   Ancak hiç yoktan kahvaltıdan yarım saat önce tüketebilirsiniz.

 53. Tülay dedi ki:

  Merhaba aspir yağını sabahları aç karna mı içilmesi gerekiyo birde kaşık oranı nedir. Sabah akşamda tüketilebilirmi

  • admin dedi ki:

   Tülay hanım, aspir yağını mümkünse spordan yarım saat, değilse öğünlerden yarım saat önce tüketebilirsiniz.
   Günde 2 kere, 1 tatlı kaşığı tüketebilirsiniz.

 54. Melek dedi ki:

  Selamun Aleykum hayırlı günler ben meme kanserinden amaliyat oldum tedavi şuanda sadece hap kullanıyorum. Apir yağını kullanabilirmiyim acaba?

  • admin dedi ki:

   Melek hanım, bir hastalık ya da hastalık geçmişi olduğunda doktorunuza danışmadan hiçbir ek gıda tüketmemenizi öneririm.

 55. Hülya dedi ki:

  Ben 6 da kahvaltı yapıyorum 8 de yürüyüse çıkıyorum hangi arada kullanmaliyım

 56. Esra dedi ki:

  Merhaba aktardan Markası Kırıntı olan aspir yağından aldım sahte olup olmadığını nasil anlayabilirim bu markayı kullanan varmi acaba?

  • admin dedi ki:

   Esra hanım; eczanelerde satılan markaların güvenilir olma ihtimali çok büyük.
   Genel olarak, direkt markadan anlamak zor.
   Çünkü kimin art niyetli davranacağını bilmek mümkün değil.
   Üretici mi, satıcı mı yoksa aracı mı?
   Yalnız, keten tohumunu andıran bir tadı olduğunu söyleyebilirim.

 57. Gülay dedi ki:

  Aspir yaği nasil kullanılır admin çim

 58. seyma dedi ki:

  Merhabalar. ben 60 mg antidepresan kullanıyorum. aspir yağını kullanabilirmiyim?

  • admin dedi ki:

   Şeyma hanım;
   İlaç kullanan ya da önemli bir hastalığı olan takipçilerimize mutlaka doktorlarına danışarak hareket etmelerini öneriyoruz.

 59. Ozlem dedi ki:

  Ben tiroid hastasıyım levetiron kullanıyorum bana bir zararı olurmu

  • admin dedi ki:

   Özlem hanım;
   İlacın dozunda ayarlamaya ihtiyaç duyulabilir. O nedenle, doktorunuz ile bir görüşmenizi öneririm.
   Muhtemelen 1 hafta kadar kullanım sonrasında yeni bir kan testi ile doz ayarlaması yapılacaktır

 60. Tulay isleyen dedi ki:

  Bu aspir yag gercekmi bende bircokburun kullandim ama hic bir etki gormwdim hatda kilo aldim 85 kilo oldum bukez bu irun gercekse kullanmak istiyorum gercekse uazin neolur

 61. Eda dedi ki:

  Merhaba,
  L carnitin ile beraber kullanılır mı? Ayrıca evde yapılan mekik vb hareketler, peşine sabah işe giderken normal tempoda 20dk yürüyüş aspir öncesi hareket yerine geçer mi?
  Teşekkürler,

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Eda hanım.
   L carnitin ve aspir yağını beraber kullanabilirsiniz.
   Aspir yağı, CLA’nın ham maddesidir ve Cla ile Carnitin en sık beraber kullanılan besin destekleridir.
   alınacak sonuç da daha etkili olur.
   20 dakikalık bir yürüyüş l carnitinin yağ yakım etkisini göstermesi için çok kısa ne yazık ki.

 62. Didem dedi ki:

  Merhaba sabahları içtiğim detoks suyuna birer tatlı kaşığı aspir ve çörek otu yağı ekliyorum. Detoks suyunu taze sebzelerle hazırlıyorum. Bu şekilde kullanım uygunmudur.?

 63. Hülya dedi ki:

  Merhaba ben Hülya.bugün balen cla aldım.aktar aspir yağı kapsülü dedi ama içime kuşkü düştü…ne dersiniz içim rahat kullanabilirmiyim.teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Hülya hanım;
   Cla’nın aspir yağından üretildiği doğrudur.
   Ancak markanın güvenilirliği konusunda ne yazık ki bilgim yok.

 64. bayram kakşkar dedi ki:

  aspir yağını günde bir kaşıkmı yosa yemeklerden öncemi alıcaz kaç kaşık

 65. yildiz dedi ki:

  aspir yagini fx15 zayiflama urunu ile birlikte tuketiyorum szce zarari olurmu alirkn bi zarari olmayacagini soylediler

  • admin dedi ki:

   Yıldız hanım fx15, tek başına da son derece zararlı olabilecek bir ürün.
   Bu zamana kadar ölüme varan yan etkileri olduğu saptandı.

 66. Perihan dedi ki:

  Ben ne yaptıysam zayiflayamiyorum. 2 ayda 7 kilo verebildim sonra durdu daga da gitmiyo. Ayrıca isin kötüsü bu ürünler istahimi açıyo ne yapabilirim?

  • admin dedi ki:

   Perihan hanım;
   Endokrin bölümüne giderek testlerinizi yaptırabilirsiniz.
   İnsülin direnci ya da reaktif hipoglisemi ile karşı karşıya olabilirsiniz.

 67. Nil dedi ki:

  Ben kalp ameliyati gecirdim comodin kullaniyorum aspir yaginı kullanabilirmiyim. Şimdiden
  Teşekkürler

 68. Emine dedi ki:

  Aspir yağı ve çorek otu yağını aynı anda kullanabilirmiyim sabahbac karnina çörek otu yağı spor yapıuorum aksamlarıda aspir yagı icip yine spor yapmak istiyorum sizce kullanabilirmiyim

 69. Serap dedi ki:

  Sabah ve aksam ac karnina bir yemek kasigi kullanabilirmiyiz

  • admin dedi ki:

   1 yemek kaşığı fazla olur Serap hanım.
   1+1 tatlı kaşığı ideal olacaktır.
   Yalnızca salatalara eklerken yemek kaşığı olabilir diyoruz.
   Onun da nedeni salatalarda tamamı tüketilmiyor ve bir kısmı tabakta kalıyor.

 70. Saime dedi ki:

  Hipertroide zarari varmi ya da yan etkileri varmi birde iyi sonuc almak icin kullanma sureci ne kadar olmali uzun sureli kullanimi zarar verirmi

 71. Rıza dedi ki:

  Hepside sahtekar sırlar ben 3 aylık sipariş verdim bana 3 adet mlg lık gönderdiler 200 TL de aldılar yine sipariş verdim gönderen le konuştum sana 2aylık daha göndereceğiz gidiş o gidiş inanmayın sakın yazık paranıza xx arayan numara bu önemli olan bu para değil önemli olan insan olsunlar kul hakkına yeltenmesinler

  • admin dedi ki:

   Rıza bey, kanunen suç olduğundan dolayı numarayı editlemek durumunda kaldık.

   Bunun dışında sıklıkla aktarlardan ya da eczanelerden alınması konusunda uyarılarda bulunuyoruz.
   Dolandırıcılıkların yanı sıra sağlığınız için zararlı ürünler de tarafınıza gönderilebilir.

 72. Meri dedi ki:

  Benim gobek problemim var ve hizla kilo aliyorum suan 85 kg im ve yas 29 bugune kadar bisuru sey kullandim hic faydasini gormedim doktora da gittim degerler normal ama aynaya bile bakmak gelmiyor icimden psikolojim sifir insallah faydasi olur bu aspir yaginin

 73. Gulcin5 dedi ki:

  Merhabalar ben yaklaşık bir buçuk haftadır aspir yağı içiyorum diyet ve yürüyüşlede destekliyorum gerçekten basen ve karın bölgemde inanılmaz değişim var ilk başta hiç inanmamistim sabah kahvaltıdan 20 dk.önce içiyorum bunu en fazla ne kadar zaman kullanabilirim bilmiyorum yardimci olurmusunuz

  • admin dedi ki:

   Tecrübelerinizi takipçilerimiz ile paylaştığınız için teşekkür ederiz Gülçin hanım.

   Aspir yağı uzun süre kullanılabilir; ancak vücudun alışmaması için ayda 1 hafta ara vermeniz faydanıza olur.
   Böylelikle etkisini daha iyi görürsünüz.

 74. Ftm dedi ki:

  Emziren anneler kullanabilir mı bebeğim 4 aylık daha

 75. Merve dedi ki:

  Emziren annelerde ne gibi bi sikinti yaratir? 3 aylik bebegim var bende kullanmayi dusunuyodum

 76. Demet dedi ki:

  2 aylik bebegim var aspir yağı kullanabilirmiyim emziriyorum ve illaki sabah mı içmem gerek sporda önce içsem olurmu acaba

 77. G... G..... dedi ki:

  Aspir yağı hem aç karna (yemeklerden 20 dk önce )alınmalı denilmiş hem de spor yapiliyorsa spordan önce denilmiş. Sporu (60dk eliptik bisiklet) yemekten 1.5 _2 saat sonra yapıyorum.bu durumda aspir yağını ne zaman almalıyım? Yeni sipariş verdim kullanma konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

  • admin dedi ki:

   Hem aç karnına hem de spordan önce almak çok iyi olur ama sizin durumunuzda yemekten dilerseniz yemekten dilerseniz spordan 20-30 dakika kadar önce alınabilir.

 78. Melahat dedi ki:

  Merhaba lar benim 13 yaşında kızım var kilo sorunu var diyetisyene gittik kilodan dolayı karaciğerikaraciğerinde yağlanma olduğunu söyledi ve diyet uyguladı ama çok iyi sonuçlar vermedi aspir yağı kullana bilirmi zarari olurmu miktarı nekadar olmalı cvp yazarsaniz sevinirim tşk

  • admin dedi ki:

   Melahat hanım;
   Normalde aspir yağının bir zararı bulunmuyor ama bir sağlık sorunu olduğundan dolayı mutlaka doktora danışmanız şart.
   Sadece aspir yağı için değil, tüm alternatif tıp destekleri için bu durum geçerli.

 79. Sema dedi ki:

  Aspir yagindan aldim fakat midemi acayip bulandiriyo elma sirkesi ile icmem solendi ama ikisi acayip başka ne yapabilirim

 80. Ebru dedi ki:

  Merhaba, spora gitmeden önce kahvalti yapmayıp 1 çay kaşığı aspir yağı yiyipte spora gitsek sorun olur mu ?
  Sadece aspir yağı yeterli değilse kahvaltı yapmaya vaktim yok yanima alabilecegim birseyle örneğin findik ceviz gibi birseyle kahvaltı yapip spora gidebilir miyim?
  Aspir yağıyla birlikte gün icinde Hindistan cevizi yağı kullanilabilir mi ?
  Hindistan cevizi yağını aksam yada gece kullanmamiz uygun mudur yada saat kaçtan sonra tuketmemeliyiz?

  • admin dedi ki:

   Ebru hanım;
   Spordan önce eğer yeterince vakit yok ise kahvaltı yapmayın ama en azından kavrulmamış kuru yemiş tüketebilirsiniz.
   Aspir ve Hindistan cevizi yağının beraber tüketilmesinde herhangi bir sakınca bulunmuyor.
   Yatmadan 4 saat öncesine kadar tüketebilirsiniz.

 81. Selin dedi ki:

  Aspir yagi kahvaltidan sonra icilebilir mi? Bir de internetten biriyle gorustum 250 ml 35 tl idi sizce urun fiyati nasil sahte mi acaba

  • admin dedi ki:

   Selin hanım;
   Kahvaltı öncesi içmeniz daha iyidir ama olmuyorsa sonrasında da içebilirsiniz.
   Görüştüğünüz kişi sahte ürün satmıyor olabilir ama emin olma şansınız yok.
   O nedenle güvendiğiniz bir aktarı tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

 82. Canan tezok dedi ki:

  Zayiflamak icin Aspir yagi ve corek otu yagi aldim fakat hipotroidit sorunum var sabahlari ac karnina ilac aliyorum nasil kullanirsam fayda gorurum.

  • admin dedi ki:

   Canan hanım kullanım şeklinizde sorun yok ama eğer tiroid ilacı kullanıyorsanız ilacı aldıktan sonra en az 30-45 dakika beklemenizi öneriyorum.

 83. Elif dedi ki:

  iyi akşamlar bende bugün siparis verdim diyetisyen gidiyorum ve listemede uyuyorum.Fakat vücudumda ödem olduğu için ödem artırıcı ilaç kullanıyorum bir sorun olurmu iyi akşamlar.😊

 84. Gaye dedi ki:

  Mrb 1 yaşında kızım var emziriyorum troid hastasıyım bir zararı olur mu

 85. Çağla dedi ki:

  Sabahları aç karnına spor yapıyorum, spordan kaç dakika önce içmeliyim aspir yağını ?

 86. handan dedi ki:

  merhaba ben aspir yağı kapsülünü (zade vital) aksamları spordan önce yani yemekten 1.5 saat sonraya denk geliyor o zaman iki kapsül alıyorum ve spor yapıyorum.eczacım sabah 1 aksam 1 yada spordan önce 2sini aynı anda almamı tavsiye etmişti.sizcede uygunmu ??

  • admin dedi ki:

   1-1 bölerseniz daha iyi olur Handan hanım.
   Daha fazla verim almış olursunuz ama ikisini aynı anda kullanmanızda da herhangi bir sıkıntı olmaz.

 87. Handan dedi ki:

  Merhaba bu aspir yagi gunde kackez kullanmak gerekiyor ac mi tok mu

 88. HANDAN dedi ki:

  ÇOK TEŞEKKÜRLER İNŞALLAH FAYDASINI GÖRÜRÜM.3 AYLIK PAKET ALMIŞTIM ZATEN 7 KİLO FAZLAM VAR.BİR DE ŞUNU SORMAK İSTİYORUM.ALDIĞIM ECZANE İÇERİSİNDE DOĞAL CLA VAR DEMİŞTİ YANİ DİYET VE SPOR YAPARKEN KAS KAYBINIZI ÖNLER DEMİŞTİ BU DOĞRUMU ACEBA

  • admin dedi ki:

   Handan Hanım;
   CLA, aspir çiçeğinden yapılıyor. Yani eczacınızın söylediği doğru ama bu ekstra bir durum değil.

 89. Çağla dedi ki:

  Spordan kaç dakika önce içilmeliyim
  ?

 90. Şeyma dedi ki:

  Merhabalar ben aspir yağı çörek otu yağı ve keten yağı karışımı aldım nasıl kullanmam gerek acaba

 91. Su dedi ki:

  Merhaba aspir yagini aç karnına ictigim zaman midem gun boyu agriyor cok rahatsiz oluyorum yogurdun veya baska birseyin icinde koyup tuketebilirmiyim etkisi azalirmi tesekkurler

  • admin dedi ki:

   Su hanım;
   Suyun içerisine ekleyerek tüketebilirsiniz ancak mide ağrısı sorunu yaşıyorsanız hiç kullanmamanız daha iyi olur.
   Sağlık her şeyden önemli ve bir şey size iyi gelmiyorsa zorlamayın derim.

 92. Selma Tok dedi ki:

  Çok faydalı bir paylaşım olmuş gerçekten. Bende bundan 3 ay önce kadar kullandım.

 93. Dilber solgun dedi ki:

  Kolay gelsin ben aspir yağını ilk defa kullanacam ama yan etkilerinden rahim kasılması olacağını duydum da benimde yumurtaliklarimda kist var ne gibi bir etki olabilir sizce

 94. Songul dedi ki:

  Merhaba aspir yagini 3 ogun yemeklerden oncemi alicaz

 95. Özdeb dedi ki:

  Aspir yagi sut kefir yogurt gibi proteinler ictikten sonra alinirsa etkisi azalirmi.bu protein gurubunu oncs veya aspirden ne kadar sure sonra icmek gerekir.

  • admin dedi ki:

   Sevgili Özdeb;
   Aspir yağının protein içeren besinlerle bir etkileşimi bulunmamakta. Herhangi bir sorun doğurmaz. Ancak aç karnına tüketmeniz gerektiğini unutmayın.

 96. Senem dedi ki:

  Zade vital aspir yağı nasıldır? Önerir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Senem hanım;
   Zade vital eczanede satılan bir aspir yağı. O nedenle en iyi aspir yağı markalarının başında yer alıyor.

 97. Kübra dedi ki:

  Çörek otu yağı ve aspir yağı nasıl kullanılır? Beraber kullanabilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Beraber kullanmanızda bir sakınca yok Kübra hanım.
   Yemeklerden yarım saat kadar önce tüketebilirsiniz.

 98. Tuğba dedi ki:

  Merhaba aspir yağı kapsülünü bugün aldım sabah kahvaltıdan önce spor yapmam mümkün değil öğleden sonra yürüyüşe çıkabiliyorum 1-1,5 saat arası spor yapılmayacak saatlerde kullanmanın bir faydası olmayacak anladığım kadarıyla. Tek öğündemi kullansam aceba

  • admin dedi ki:

   Tuğba hanım tek öğün de kullanabilirsiniz kahvaltıdan önce 1 kere daha kullanıp 2 kere de kullanabilirsiniz.
   Eğer diyet yaparken kabızlık gibi bir sorununuz oluyorsa sabah kullanımı bu soruna iyi gelecektir.

 99. Yakamoz dedi ki:

  Emziren ammeler kullanabilir mi

  • admin dedi ki:

   Sevgili Yakamoz;
   Emziren annelerin aspir yağı kullanmalarını önermiyoruz.
   Onun yerine sitemizde yer alan altın süt ya da maden suyu, soda kürünü önerebilirim.

 100. Gözde naz dedi ki:

  Merhabalar, aspir yağını yemekten önce ve spordan önce içmeyi de önermişsiniz ben Spora gidiyorum sizce hangi öğünlerde tüketmem daha iyi olur?

  • admin dedi ki:

   Gözde Naz hanım;
   Eğer sporu yemekten önce yapmıyorsanız yemekten önce tüketin Gözde hanım.

 101. Gözde naz dedi ki:

  Sporum yemekten önce, o zaman sabah aç karnına ve spordan önce tüketmemde sakınca yoktur herhalde

 102. Gizem tsn dedi ki:

  Merhaba ben bekar bi kızım aspir yağını kullandığımda hamile kalmama engel olur mu?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Gizem Hanım;
   Aspir yağının hamile kalmaya engel bir durum oluşturması söz konusu değildir.

 103. aslıhan dedi ki:

  Merhaba, ben bugün zade vitalin aspir yağı kapsülünü aldım.paketin üzerinde günde 2-4 adet kullanabileceği yazıyor.sizde 2 kere kullansak yeterli olur mu?

 104. Nisa dedi ki:

  merhabalar aspir yağını bugün aldım sabah kahvaltıdan önce ne kadar içmem gerekiyo bide sporu akşam yemekten 1:30 saat sonra yapıyorum o zaman da içsem bi zararı olur mu

  • admin dedi ki:

   Kahvaltıdan yarım saat önce aspir yağını tüketebilirsiniz Nisa hanım.
   Akşam da yemekten önce tüketirseniz daha iyi olur. Yemekten 1,5 saat sonra uykuya yakın bir zaman olacaktır muhtemelen.

 105. Hüsna dedi ki:

  Merhaba bende aspir yağı kullanmak istiyorum eczacima gittim almak için sadece spor yapıyor san kullan yoksa kilo yapar dedi hafta da dört gün spora gidiyorum sadece o dört için de mi kullanm acaba bide spor saatm akşam 5le 7 arası nasıl kullanmam gerekir.. şimdiden tsk ederim

  • admin dedi ki:

   Hüsna hanım;
   Aspir yağının spor ile uygulanması alınan etkiyi çok ciddi anlamda arttırıyor ama diğer günler de kullanmaya devam edebilirsiniz. Metabolizma hızınızın artmasına yardımcı olur.

 106. Sibel Kaya dedi ki:

  Aspir yağını bu gün aldım gece genelde aç karnına uyumaya özen gösteriyorum, gece içmem ve sabah aç karnına içmem de sıkıntı olmaz demi….
  Şimdiden teşekkür ederim..
  Sevgiler…

 107. Özge dedi ki:

  Merhaba; tüm öğünlerden önce mi içmeliyiz aspir yağını sadece sabah kahvaltıdan önce içmemiz yeterli mi?

 108. Tuğba dedi ki:

  Merhabalar bende aspir yagı kullanmaya basladım fakat benım kullanıs tarzım yarım cay bardagı sirke ve bır cay kasıgı aspir yagı sizce zararı yada faydası olurmu

  • admin dedi ki:

   Tuğba hanım yarım çay bardağı sirke çok çok fazla.
   Mideniz için zararı olabilir.
   Lütfen bu şekilde devam etmeyin.
   Miktarını azaltırsanız bir sorun olmaz.

 109. Kadriye dedi ki:

  Emziren annelerden kullanabilirmi

 110. Ferhat dedi ki:

  Aspir yağının vücuda sürülerek sporla beraber bölgesel zayıflamaya katkısı olacağı söyleniyor.Eger dogru ise spordan önce sürdüğümüz aspir yagı spor sonrası alacağımız duş ile etkisini kaybeder mi? Kaybederse ne zaman sürmeliyiz ?

 111. Selçuk dedi ki:

  Sabahları kalkar kalkmaz 1 adet ve antrenmanlardan 30 dk önce almanız inanılmaz güzel sonuçlar doğuruyor. 1 ay düzenli kullandım ve antrenman konsantrasyonum arttı. Sınucu merak edenler için düzenli beslenme ve haftada minimum 4 gün yapılan antrenman ile 4 cm inceldim.

 112. Pınar dedi ki:

  Merhaba bende bugün aldım akşam kullanmaya başlıcağım şuanda 84 kg dayım diyet ve sporla bakalım nekadar zamanda nekadar vericeğim

 113. Fatoş dedi ki:

  Merhabalar ben aspir yagini aldim aldigim yer yemeklerden yarim saat once 1 tatli kasigi dedi soguk sıkım aspir yağıymış bende yarim bardak ilik suya 1 tatli kasigi aspir yagi olarak kullaniyorum ve 15 20 dk boyunca hareket ediyorum bebegim kucuk oldugu icin spora gidemiyorum faydasi olur mu

 114. Serenay dedi ki:

  Merhaba. Aspir yağı hakkinda bişey sormak istiyorum. Ben sbh 9da kahvalti ediyorum aspir yağıni kapsül olarak kulluniyorum 9.15 de kapsülü icip ardindan saat 10da 45 dk eliptik bisiklete biniyorum. Akşam da 6 da yemek yiyip yine kapsülü icip 7 de yine 45 dk eliptige biniyorum. Yanlış yapmışim degilmi😔 gerci 2 kere kullandim. Ztn sıkı bir diyette yin 48 gün oldu ve 11 kg verdim. Nsl kullanmalıyım yardimcin olursaniz sevinirim 🙏

  • admin dedi ki:

   Serenay hanım;
   Büyük sıkıntı değil ama eğer çok ağır bir spor yapmıyorsanız arayı biraz daha kısaltabilirsiniz.

 115. Yok dedi ki:

  Peki gunde kac defa kullanilmalidir sabah aksam birer yemek kasigimi acaba

 116. sertan dedi ki:

  Ben badi sporu yapmaktayim sabah ac karnina aldigimda bir tatli kasigi birde ogleden sonra spora giderken alsam bir tatli kasigi uygunmudur (tatli kasigi yeterlimi yoksa corba kasigimi olmali)

 117. Gulin dedi ki:

  Sabah ac karnina 1 tatli kasigi ,aksam 6 da yuruyus yapabiliyorum.yuruyus oncesi yine 1 tatli kasigi icmem yeterli olur mu? Spora vaktim yok.45 dakika yuruyus yapabiliyorum

 118. Serkan dedi ki:

  Ben 130kg 180 boyundayım bende bugün içecem kolesterol çıktı bana zarar verir mi lütfen sizden açıklama bekliyorum tşkler.

 119. Melek.. dedi ki:

  Merhaba, aspir yağı kapsülünü kullanmak istiyorum.hangi marka güvenilirdir?fiyatların arasında uçurum var.biri 30 diğeri 70.ve ilerde hamilelik planlıyorum.ilk 3 ayında kullanabilir miyim?masa başı işte, telefon bakarak çalışıyorum.kaloriyi az almaya çalışıyorum fakat spor yapmak çok sor benim için.uzun saatler çalışıyorum çünkü.hangi saatler arasında aç mı tok mu almam gerektiğini söyleyebilirseniz sevinirim

  • admin dedi ki:

   Melek hanım;
   Marka vermeyeyim ama eczanelerde satılan ürünlerden almanızı önerebilirim. Daha güvenilir olacaktır.ü

 120. Işıl dedi ki:

  Merhabalar
  2 haftadır aspir yağı içiyordum ve çok memnunum, hamile olduğumu öğrendim. Bırakmalımıyım ?
  Teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun Işıl hanım.
   Aspir yağını hamileliğiniz boyunca kullanmayın.

 121. ESRA dedi ki:

  MERHABALAR BENDE BUGUN KAPSUL OLANINA BASLADIM AMA SOLE BI DURUM VAR BEN AKSAMDAN AKSAMA OGLUMU EMZIRIYORUM CALISTIGIM ICIN 18 AYLIK BI SIKINTI OLURMU BIDE GUNDE KAC TANE KULLANMAM GEREK SOLERMISINIZ?

 122. Ezgi dedi ki:

  Iyi gunler ben aspir yagi kapsülünü kullaniyorum ancak kilo vermek yerine kilo aldim bunun sebebi ne olabilir yediklerime de dikkat ediyorum tempolu yuruyus de yapıyorum tiroid hastasiyim ama bende işe yaramadı :((

  • admin dedi ki:

   Ezgi hanım;
   Bu dönemde yediklerinize dikkat ettiniz mi? Nasıl beslendiniz? Kapsülü eczeneden mi aldınız?

 123. Ezgi dedi ki:

  Normalde de çok yiyen bir insan degilim akşam yemeklerim bile ölçülüdur normal bir kase boyutu kadar yiyorum duzenli yuruyus de var ama ona ragmen bana fayda etmedi tatlı vs. normal zamanda yedigim şeyler degil ki yemiyorum da nasil oldu anlamadim.

  • admin dedi ki:

   Ezgi hanım;
   Uygulama şeklinizde bir sorun yok o zaman ama her yöntem herkes için aynı olumlu sonucu göstermeyebiliyor.
   Tiroit de kilo verme sürecinizde sizi zorlayabilir ama sabırla devam ettiğinizde başaracağınıza eminim.
   Ayrıca metabolik bir sorun olduğu için bir uzmanda da yardım alabilirsiniz.

 124. Ezgi dedi ki:

  Ayrica kapsülü de eczaneden aldim .

 125. Ozlem dedi ki:

  Kapsül kullanıyorum ve hiç bir değişim yok 2 hatayı geçti ve ben gün boyu hareket halindeyim buna rağmen gr gitmemis

 126. Tuba dedi ki:

  Bende 4 aydır kullanıyorum zayıflamak adına hiç bir faydasını görmedim bende insülin direnci var acaba ondan mı bilemedim zayıflamak uğruna herşeye inanıyoruz maalesef

 127. Erhan dedi ki:

  Yemeklerden yarım saat önce için. Yoksa ise yaramaz. Yemeklerde alınan fazla yağın atılmasını sağlar. Tek başına inanılmaz faydalıdır. Eğer aç karnına sabahları yürüyüş te yaparsanız çok hızlı kilo verirsiniz. Sporcuların kullandığı CLA nin da ana maddesi aspir yağı dir. Çok yararlı dır.

 128. Derya dedi ki:

  Bilgi verici bir yazı ben glifor kullanıyorum kullanabilirmiyim zaten diyette yapıyorum fakat spor yok

 129. Kezban dedi ki:

  Aspır yağını içerken nasıl bır dıyet yapabılırım acaba sabah oglen aksam ne kadar neler yemelıyım

 130. Fatma dedi ki:

  Zade vital aspşr yağı kapsülü tok karnınamı aç karnınamı içilir birde yan etkileri var mı

 131. yavuz bacak dedi ki:

  Yahu Arkadaşlar Diyetisyn söylüyor eczaneden yada güvenilir attardan alın diye. ben dün eczaneden aldım. sonuçları paylaşcağım inş. boy 1.84 kilo 90 tekrar yazacağım 1 haftaya kadar.

 132. Pınar dedi ki:

  Bu yağı her yemekden yarım saat önce mi kullanılacak ve kaç yemek kaçığı günde en fazla ne kadar tüketilmelidir. Ben yağı aldım ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum.