Slim İn 6: Basen ve Kalça Eritmek İsteyenler İçin Mucize Program

Slim in 6, basen ve kalça bölümündeki fazlalıklarından şikayetçi olan, hem incelmek hem de şekillenmek isteyenler için harika bir program. Debbie Siebers tarafından hazırlanan kalça ve basen inceltme egzersizlerinden oluşan bu program sayesinde, ortaya çıkan sonuca şaşıracağınıza emin olabilirsiniz.

Slim in 6 programının Debbie Siebers, bir fitness antrenörü ve sağlıklı yaşam konusunda çok hassas. Spor programlarının yanı sıra, beslenme ve yaşam konusunda da önemli kaynaklar oluşturuyor.

Slim in 6 Programı Nasıl Yapılır?

Slim in 6 programı, 3 farklı zorluk seviyesindeki egzersiz programlarından oluşmaktadır. Bu programlar;Slim in 6 Videoları

  • Start it up
  • Ramp it up
  • Burn it up

1. level 35 dakika, 2. level 57 dakika ve 3. level 64 dakikalık videolardan oluşuyor. Tercihinize göre isterseniz ilk bir hafta birinci videoları, ikini hafta ikinci videoları ve üçüncü hafta ise son videoları yaparak egzersiz programına uyum sağlayabilirsiniz.

Eğer, vücudunuz ham ise; 2 hafta boyunca ilk videoyu, ardından gelen iki hafta boyunca ikinci videoyu ve son iki haftada son videoyu yaparak bu programı 6 haftada tamamlayabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Slim in 6 egzersiz programlarında 6 gün egzersizler yapılmalı ve 1 gün ara verilmelidir. Böylelikle vücut, dinlenecek ve kendini onaracak zamanı bulabilir.

Slim in 6 egzersiz programını uygulamak isteyenler DVD’sini satın alabilir ya da internet üzerinden videoları izleyerek kolaylıkla yapabilirler.

Bu egzersiz programı çok etkili hareketlerden oluşmaktadır. Bu yüzden egzersizlere başlamadan önce vücudunuzu ısıtmanız çok önemlidir. Ayrıca egzersizler bittikten sonra mutlaka soğuma hareketlerini yapmalısınız.

Ertesi günlerde çalışan kaslarınızın harekete alışık olmadığı için ağrıması çok normaldir. Spor sonrasında yapılan soğuma hareketleri ile bu kas ağrılarını en az düzeyde hissedebilirsiniz. Ayrıca egzersizler bittikten sonra çalıştırdığınız kaslarınıza hafif bir şekilde masaj yapabilirsiniz. Bu durumda kaslarınızı rahatlatır ve kas ağrılarını minimuma indirir.

Slim in 6 ile Basen Eritme

Slim in 6 İle Zayıflayan Var Mı?

Slim in 6 ile kilo verilebilir; ancak verilen kilo çok yüksek olmayacaktır. Bu program daha çok sıkılaşmak isteyen fakat spor yaparken sıkılan kişiler için oldukça uygun bir egzersiz programıdır. Çünkü programda yapılan videolar sıkıcı değil fazlası ile eğlencelidir.

Düzenli bir şekilde yapılması ve kişiye uygun bir diyet ile desteklenmesi halinde  güzel ve fit bir görünüme sahip olabileceksiniz.

Birçok kişi slim in 6 ile hedeflediği sıkılığı kavuşabilmektedir. Türkiye’de özellikle son yıllarda sıkça adını duyurmaya başlamış ve sporseverler için dikkat çekici bir konuma gelerek uygulanmaya başlanmıştır.

Slim İn 6 Yorumları 

Slim in 6 After Before

Basen ve kalça bölümündeki fazlalıklar, genellikle kişileri ciddi anlamda zorlar ve yok olması da zordur. Ancak Slim in 6 yapanların yorumlarına baktığınızda, bu program ile kısa süre içerisinde ciddi bir incelme olduğunu görebilirsiniz.

Slim in 6 before after fotoğraflarına bakıldığında bu programı uygulayanların ne kadar inceldiğini ve vücutlarının sıkılaştığı açıkça görülmekte. Slim in 6 yapanların ortalama olarak 2 hafta içerisinde 1 beden kadar incelme olması beklenir.

Slim in 6 programını uyguladıysanız yorumlar kısmından düşüncelerinizi paylaşabilir ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

“Slim İn 6: Basen ve Kalça Eritmek İsteyenler İçin Mucize Program” üzerine 2 yorum

  1. Güzel bir zayıflama antremanı daha paylaşmışsınız. Çok uzun süredir takip ediyorum sizi ve umarım devam edersiniz zayıflama üzerine makalelere.

    Cevapla
  2. kilo vermek için tek motivasyonunuz görüntünüz olmasın. sağlık ve kendini iyi hissetmek daha önemlidir. basen büyük oluversin sıkmayın canınızı:)

    Cevapla

Yorum yapın