Nescafe 3’ü 1 Arada Kaç Kalori?

Necafe 3’ü 1 Arada’da yaklaşık bir pakette tam olarak 78 kalori bulunmaktadır. Kalori değerinin bu kadar yüksek olmasının nedeni ise içerisinde bulunan süt kreması ve şekerdir. Şekersiz neskafenin kalori değerinden oldukça uzak olan bu ürün gün içerisinde çok sık tercih edilmemelidir ancak belli miktarda tüketmenin de zararı olmayacaktır.

Nescafe 3’ü 1 Arada Kalori Değerleri

Bir paket Nescafe 3’ü 1 arada içerisinde yüzde yirmi oranında yağ, yüzde üç oranında protein ve yüzde yetmiş sekiz oranında karbonhidrat bulunmaktadır. Enerji değeri oldukça yüksek olan bu kahvenin değerlerini değiştiren şey büyük oranda şekerdir.

Eğer üçü bir aranızın üzerine şeker ekleyecek olursanız veya karışımı süt ile hazırlar iseniz bu kalori tablosunun tamamen değişmesine neden olacaktır.

nescafe-3u-1-arada-kac-kalori

Birçok değeri yükselen Nescafe 3’ü 1 Arada’nın kalorisi de buna bağlı olarak değişecek ve yükselecektir. Bu da kilo alımına neden olabilmektedir. Nescafe 3’ü 1 Arada’yı günde bir bardaktan fazla tüketmemek form korumak için uygun bir adımdır.

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu genç bir diyetisyenim. Zayiflamaiksiri.com sitesinden geniş bir kitleye ulaşmak ve insanların kilo verme süreçlerinde destek olmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nescafe 3’ü 1 Arada Kaç Kalori? için yorumda bulun

    Nescafe 3’ü 1 Arada Kaç Kalori? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nescafe 3’ü 1 Arada Kaç Kalori? için ilk yorumu yapabilirsin.