Zayıflama Yöntemleri » Zayıflama Hikayeleri » Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Seda Akgül hızlı zayıflaması ile son zamanlarda dikkat çeken ünlülerin başında yer alıyor. Bu zamana kadar daha çok yaptığı haber programları ve entelektüel birikimi ile tanınan Seda Akgül, yeni evlendirme programlarından biri olan Kısmetse Olur programı ile hemen hemen her gün Kanal D ekranlarında yer alıyor.

Henüz, kısa bir süre kilolu; ancak kiloları ile barışık bir kadın olan güzel sunucu, kısa sürede çok ciddi kilolar verdi. Hemen her kilolu kadına olduğu gibi Seda Akgül’e de kısa süre öncesine kadar sempatik, yüzü güzel gibi tanımlamalar yapılırken kilo vermesi ve incelmesinin üzerine çekici, güzel tanımları kullanılmaya başlandı.

Seda Akgül’ün Zayıflama Yöntemi

Seda Akgül nasıl zayıfladı? sorusunu yanlış olarak cevaplayan pek çok art niyetli kişi bulunuyor. Cerrahi operasyon sonucunda zayıfladığını söyleyenlerin yanı sıra kendi ürünlerini öne çıkarmak adına Lipomagnet, Goji Berry Diet gibi ürünlerle zayıfladığını söyleyen kişilerin sayısı son derece fazla olsa da kesinlikle doğru değil. Kısmetse Olur sunucusu Seda Akgül, kendi beslenme programı ile zayıfladı.

Kısmetse Olur Seda Nasıl Zayıfladı?

Kısmetse Olur Seda nasıl zayıfladı? sorularının artması üzerine Seda Akgül zayıflama sırrını paylaştı. Bu paylaşım öncesinde; yöntemin kendisine uygun olduğunu; ancak bunun herkes için uygun olduğu anlamına gelmediğini ve sağlıkları için zararlı olabileceğiniz söyledi.

Seda Akgül’ün zayıflama sırlarının en önemlisi öğün aralarını uzun tutmak. Güzel sunucu, günde 2 öğün yapıp, bu öğünler arasında en az 6 saat bırakmakta. Bu yöntem İntermitten Fasting Diyeti(İF diyeti) mantığına dayanıyor. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi edinmek için önceden sizinle paylaştığımız diyetin ayrıntılarını okuyabilirsiniz.( https://zayiflamaiksiri.com/intermittent-fasting-diyeti/)

Seda Akgül, sabahları güne şekersiz kahve ile başlıyor. Böylelikle bağırsak sistemi düzene girerek, diyet dönemindeki pek çok kişinin sıkıntısı olan kabızlık probleminden kurtuluyor.

İçtiği kahvenin ardından, öğle saatlerine kadar hiçbir şey yemiyor. Öğle öğününde bulabildiği en sağlıklı yiyecekleri tercih ediyor. Bu seçimi genellikle ızgara et, tavuk ya da zeytinyağlılardan yana oluyor.

Öğle öğünü sonrasında yine en az 6 saatlik bir açlık süresi bırakıp, akşamı da sağlıklı bir öğün ile tamamlıyor.

Aslında basit bir programı olan Seda Akgül’ün diyetinin en önemli noktası, uzun süreli açlık süreleri.

Seda Akgül zayıflama sürecinde ekstra bir spor programı uygulamadığını söyledi. Set esnasında bolca hareket edip, yorulması yeterli gelmekte olduğundan dolayı bununla sınırlı kaldığını ekliyor. Ancak zayıflarken sarkmamış olmasının en büyük nedenini yıllardır voleybol oynamasının yanı sıra bu diyet olduğunu söylüyor.

Seda Akgül Zayıflama Ürünü Kullandı Mı?

Seda Akgül zayıflamak için herhangi bir zayıflama ürünü kullanmamıştır. Ancak az yediği ve yoğun bir temposu olduğu için vitamin takviyesi alarak, diyetini daha sağlıklı kılmıştır.

“Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?” hakkında 12 yorum

  1. bu internet uzere ilaclara inanmayin seda hanm taninmis biri diye sundugu lipotif adli ilaci cok iyi kilo verdim deyince o kadar para odeyip aldm kilo vercegim yerde aldm ve aldigim yeri aradim ne desinler odem yapmis tekrar alin kulanin ozaman zayiflarsin size doncez dedileer donmediler no taniyorlar acmiyorlar bile allaha havale ettim inanmayi lütfen

 1. Benimde yardımına ihtiyacım var bana da yardımcı olur musunuz lütfen gobeyim cok büyük kocam dalga geçiyor ve ben çok üzülüyorum bu duruma sizden cvp bekliyorum lütfen

  1. Filiz hanım, o kadar geniş bir soru soruyorsunuz ki yardımcı olmamız mümkün olmuyor. Eminim ki sitede size uygun pek çok yöntem mevcut. Bunları inceleyip aklınıza takılanları sorarsanız yardımcı olmamız mümkün olur.

  1. Cavit hanım; bu ürünlerin tamamen sahte olduğunu ve aslında Seda Akgül’ün kullanmamış olduğunu biz de tekrarlıyoruz.

   1. Özlem hanım, takdir edersiniz ki bir sihirli sopayla her şeyi değiştirmemiz mümkün değil. Ancak eğer sitemizdeki bilgiler ya da farklı bir metot hakkında aklınıza takılan sorular varsa yardımcı olabiliriz.

  1. seda hanım kullanmadı diyorsunuz ama kendisinin adı ve imzasının bulunduğu noter tasdikli belge var.bu gerçek mi yoksa sahte mi?

  2. İlaç falan kullanmayın sakın sabah kalktığınızda bir subardağıyla limonlu su edin içine 2 şeker atın acı olmasın diye için 1 ay boyunca sadece kahvaltı yapın ve çorba için ayda 6 kg verdirir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir