Denise Austin Pilates Videoları ile Zayıflama

Denise Austin, 1957 doğumlu olmasına rağmen yaşını hiç göstermeyen ünlü sporculardan bir tanesi. Dinçliğini, güzelliğini pilates çalışmalarına ve kardiyo programlarına borçlu olan Austin’in çok sayıda videosu da vardır.

Videolarıyla, kilo vermek isteyen milyonlarca kişiye rehberlik etmiştir. Pilatesin zayıflamak hatta incelmek konusunda oldukça etkili bir egzersiz türü olduğu biliniyor. Denise Austin de pilates konusunda başarılı olmuş nadir isimlerden. Austin’in farklı bölgelere yönelik birçok videosu bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Pilates Nedir? Zayıflatır Mı?

Denise Austin Pilates Videoları

Denise Austin’in pilates videoları, vücudun farklı bölgelerindeki kasları çalıştırmak ve bölgesel incelmeleri sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Videolar ortalama 15 ila 25 dakika arasında sürelere sahiptir. Bu süreler etkili bir incelme için yeterli olmaktadır ama farklı bölgeler için çalışma yapacaksanız farklı videoları arka arkaya izleyerek çalışabilirsiniz.

Videolardaki hareketler profesyonelce olduğundan ilk etapta zorlanabilirsiniz. Zorlandığınızı hissederseniz ara vermeli; hareketi hafif bir şekilde yapmaya çalışmalısınız. Videoları izleyerek uygulamaya devam ettikçe hareketleri daha kolay yapacak hale geleceksiniz.

Denise Austin Pilates Videoları ile Kaç Kilo Verilir?

Austin’in pilates videoları ile verilen kilo miktarı çok fazla olmasa da inceldiğinizi kolaylıkla fark edebilirsiniz. Verilen kilo miktarı az olsa bile yağ kütleleri kasa çevrilerek incelme sağlanacağından; düzenli yapılan pilates ile beden düşüşü bile yaşanabilir.

Pilatese devam edildiği müddetçe beslenme biçimine de özen gösterilmelidir. Denise Austin pilates videoları ile zayıflarken ne kadar kilo verileceği; beslenme programına, günlük hareketliliğe, kişinin cinsiyeti, yaşı ve var olan kilosuna göre değişebilmektedir.

Denise Austin Videolarını Herkes Uygulayabilir mi?

Denise Austin pilates videolarını fiziksel anlamda sağlık sorunu olmayan herkes rahatlıkla uygulayabilir. Ancak özellikle kalça, bacak bölgelerinde sıkıntıları olanlar sadece Denise Austin’in değil; hiçbir pilates videosunu rastgele uygulaması gerekir. Böyle durumlarda doktora danışmak en doğrusudur. Çok aşırı kilosu olanlar da pilates yapmadan önce daha hafif egzersizlerle ve etkili diyetlerle bir miktar kilo vermeye çalışmalı; sonra pilates desteğine başlamalıdır.

Denise Austin Pilates Videoları ile Zayıflayanlar

Denise Austin, tüm dünyada binlerce kişinin zayıflamasına katkı sağlamıştır. Kendisinin birebir gösterimiyle hazırlanmış videolardan çok sayıda kişi yararlanmış ve hedeflerine ulaşmıştır.

Austin ile birlikte pilates yaparak zayıflayanların; hedefe ulaştıktan sonra da pilatese devam ettiği biliniyor. Kilo verenler, incelenler sağlıklı yaşamaya devam etmek adına Austin’in pilates videolarını uygulamaya devam etmesi önerilmektedir.

Denise Austin Pilates Videoları için Gerekli Malzemeler

Austin ile birlikte pilates yaparak zayıflamak istiyorsanız; pilates için gerekli ekipmanları önceden temin etmelisiniz. Pilates için mat minder, pilates topu, pilates bandı mutlaka olması gereken araçlardandır.

Sonrasında gerek duyulursa ağırlık dambılları ve çeşitli araçlar da ilave edilebilir. Pilateste hareketlerin büyük çoğunluğu pilates topu kullanılarak yapıldığından en öncelikli olarak topu temin etmelisiniz.

Zayıflamak için Hangi Denise Austin Pilates Videosu?

Zayıflamak isteyip birçok yolu denemiş ama başarılı olamamış kişiler, pilates ile etkili bir zayıflama yaşayacaklarını bilmeliler. Bu konuda dikkat edilmesi gereken ilk şey düzendir.

Düzenli olarak pilates yaparak istenen ölçülere ulaşılabilir. Austin’in çok sayıda pilates videosu olduğundan biraz kafa karışıklığı yaşanabilir. Pilatese başlarken Denise Austin’in Pilates for Everbody programından başlayabilirsiniz.

Herkes için hazırlanmış bu program herkesin rahatlıkla yapabileceği hareketlerden oluşmaktadır ve daha detaylıdır. Böylece pilatesi doğru ve tam olarak anlayabilir; pilatese iyi bir giriş yapabilirsiniz. Sonrasında Hit The Spot Pilates ya da 21 günlük Shrink Your Fat Zones programı tercih edilebilir. 21 günlük program sonucunda aldığınız sonuçtan memnun kalacaksınız.

Yorum yapın