Titreşimli Kemerler Kilo Verdirir Mi?

Özellikle oturarak çalışan insanların en büyük problemidir; göbek çevresinden kilo almak. Vakitsizlikten spor salonlarına gidemeyen ya da spor yapmaktan hoşlanmayanlar da göbek çevresindeki yağlanmalarına kolay çözümler aramaktadır.

Çözülemeyen Sorun Bel Çevresi Yağlanması

Gün içinde hareketsiz kalmaktan ve hızlı yaşamak içinde fast food’ a yönelimle artan göbek çevresi yağlanması birçok insanın korkulu rüyasıdır. Hayatında spora vakit ayıramayanlara ise göbek yağlarından kurtulmada en büyük yardımcı titreşimli kemerler.
Televizyon reklamlarında da sıklıkla karşımıza çıkan titreşimli kemerlerin çalışma mantığında; titreşimli kemer içerisine yerleştirilen vibrasyon sağlğayan mekanizma aracılığıyla yağlanan bölgenin hareketlendirilerek o bölgedeki kan dolaşımının hızlandırılması var.

Titreşimli Kemer ile Kilo Verilir Mi?

Sardığı bölgeyi şiddetli vibrasyon ile hareketlendirerek o bölgedeki kan dolaşımını hızlandıran titreşimli kemerler kilo verme aşamasında düzenli kullanım ile sonuç vermektedir. Kullanıcı yorumlarında da görülen düzenli kullanım; titreşimli kemer ile kilo vermenin sırrı.
Gün içerisinde oturduğunuz yerden, işlerinize devam ederken tek tuşla zayıflama imkanı sağlayan titreşimli kemerler, periyodik ve her gün kullanıldığında etkisini göstermekte. Titreşimli kemer kullanırken bol su içerek kilo verme süreçlerini destekleyenler ise daha hızlı kilo verdiklerini söylemektedir.

Titreşimli Kemer Nasol Kilo Verdiriyor?

Vücutta yağ yakma mekanizmasını çalıştıran en önemli unsur oksijen. Hücrelerde kan dolaşımının hızlanması sayesinde yağ hücrelerine giden temiz yani oksijeni yüksek kan oranı artarak yağların parçalanmasını sağlanmaktadır. Titreşimli zayıflama kemerleri de bu mekanizmanın desteklenmesi temeli düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiştir.
Yalnızca titreşimli kemer kullanmak kilo verdirmiyor olmakla birlikte titreşimli zayıflama kemeri kullanımında bol su içilir ve sağlıklı beslenirse kilo kaybı kaçınılmaz olmaktadır.

Yorum yapın