Titreşimli Kemerler Kilo Verdirir Mi?

Özellikle oturarak çalışan insanların en büyük problemidir; göbek çevresinden kilo almak. Vakitsizlikten spor salonlarına gidemeyen ya da spor yapmaktan hoşlanmayanlar da göbek çevresindeki yağlanmalarına kolay çözümler aramaktadır.

Çözülemeyen Sorun Bel Çevresi Yağlanması

Gün içinde hareketsiz kalmaktan ve hızlı yaşamın içinde fast food’ a yönelimle artan göbek çevresi yağlanması birçok insanın korkulu rüyası. İş hayatında spora vakit ayıramayanlara ise göbek yağlarından kurtulmada en büyük yardımcı titreşimli kemerler.
Televizyon reklamlarında da sıklıkla karşımıza çıkan titreşimli kemerlerin çalışma mantığında; titreşimli kemer içerisine yerleştirilen vibrasyon sağlayan mekanizma aracılığı ile yağlı bölgenin hareketlendirilerek o bölgedeki kan dolaşımının hızlandırılması var.

Titreşimli Kemer İle Kilo Verilir Mi?

Sarıldığı bölgeyi şiddetli vibrasyon ile hareketlendirerek o bölgedeki kan dolaşımını hızlandıran titreşimli kemerler kilo verme aşamasında düzenli kullanım ile sonuç vermektedir. Kullanıcı yorumlarının da açıkça ortaya koyduğu düzenli kullanım; titreşimli kemer ile kilo vermenin sırrı.
Gün içerisinde oturduğunuz yerden, işlerinize devam ederken tek tuşla zayıflama imkanı sağlayan titreşimli kemerler, periyodik ve her gün kullanıldığında etkisini göstermekte. Titreşimli kemer kullanırken bol su içerek kilo verme süreçlerini destekleyenler ise daha hızlı kilo verdiklerini söylemektedir.

Titreşimli Kemer Nasıl Kilo Verdiriyor?

Vücutta yağ yakma mekanizmasını çalıştıran en önemli unsur oksijen. Hücrelerde kan dolaşımının hızlanması sayesinde yağ hücrelerine giden temiz yani oksijeni yüksek kan oranı artarak yağların parçalanması sağlanmaktadır. Titreşimli zayıflama kemerleri de bu mekanizmanın desteklenmesi temeli düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiştir.
Yalnızca titreşimli kemer kullanmak kilo verdirmiyor olmakla birlikte titreşimli zayıflama kemeri kullanımında bol su içilir ve sağlıklı beslenirse kilo kaybı kaçınılmaz olmaktadır.
Bölgesel zayıflamada kullanılan diğer yöntemler de ilginizi çekebilir

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu genç bir diyetisyenim. Zayiflamaiksiri.com sitesinden geniş bir kitleye ulaşmak ve insanların kilo verme süreçlerinde destek olmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Titreşimli Kemerler Kilo Verdirir Mi? için yorumda bulun

    Titreşimli Kemerler Kilo Verdirir Mi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Titreşimli Kemerler Kilo Verdirir Mi? için ilk yorumu yapabilirsin.