Browni İntense Kaç Kalori?

Browni intense kaç kalori içeriğimizde Browni intense kalori ve besin değerlerini inceleyerek protein, karbonhidrat ve yağ değerlerine göz atacağız.

Browni İntense Kaç Kalori?

1 adet Browni intense kalori değeri 232 kcal’dır. 50 gramında bulunan bu miktar oldukça yüksek olup aldığınız kaloriyi yakabilmek için yaklaşık 1 saat yürümeniz gereklidir. Mini Browni intense kalorisi ise 75 kaloridir.

İlginizi Çekebilir: Tatlı İsteği Nasıl Giderilir?

Browni İntense Besin Değeri

Bir besini tüketirken kalori değerinin yanı sıra besin değerlerini de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Browni intense besin değerleri ise; 1 adet için şu şekildedir.

  • Browni intense karbonhidrat değeri 26,5 gramdır.
  • Browni intense protein değeri 2,4 gramdır.
  • Browni intense lif değeri 1,5 gramdır.
  • Browni intense yağ değeri 13 gramdır.
  • Browni intense şeker değeri 19 gramdır.

Browni İntense Gold Kaç Kalori?

Browni intense gold kalorisi 48 gramlık bir paket için 220 kcal’dır. Bu kalorinin %51’i yağdan gelmektedir. %42’si karbonhidratlardan ve %6’sı proteinden gelmektedir.

Browni İntense Kahveli Kaç Kalori?

Kahveli Browni intense kalorisi 16 gramlık 1 adet mini paket için 76 kcal’dır. Her pakette 8,5 gram karbonhidrat bulunur. Protein miktarı yalnızca 0,8 gramdır. 4 gram yağ, 0,5 gram da lif mevcuttur.

Browni İntense Karamelli Kaç Kalori?

Browni intense karamelli kalori miktarı 16 gramlık mini paket için 78 kcal’dır. 1 adet Browni intense karamelli tükettiğinizde 8,8 gram karbonhidrat, 0,8 gram protein alırsınız. Ayrıca her pakette 4,4 gram yağ mevcuttur.

Yorum yapın