Cafe Crown Latte Kaç Kalori?

Kahve severlerin vazgeçilmezlerinden olan Cafe Crown Latte kaç kaloridir? Kilo aldırır mı? Günlük kaç tane içilebilir?

Cafe Crown Latte lezzeti ile birçok tüketiciyi cezbeden bir içecek. Bunun yanı sıra kahve zincirlerinde bulabileceğiniz gerçek sütle hazırlanmış lattelere kıyasla kalorisi de oldukça düşük. Suyla hazırlandığı için yağ ve enerji değerleri oldukça az. Bir bardak Cafe Crown Latte’de ortalama 55 kalori bulunuyor. İçine eklenen şeker veya diğer eklere paralel olarak ise bu oranın değişmesi mümkün.

Cafe Crown Latte Şekersiz Kaç Kalori?

Bir paket Cafe Crown Latte su ile hazırlandığında içine ekstra şeker eklenmesi halinde kalori miktarı ikiye katlanabilmektedir. Hazırlanma aşamasında süt tercih edilmesi de Cafe Crown Latte’nin enerji değerlerini yükseltecek bir başka unsurdur. Standart Latte’nin kalorisinin 110 kalorinin üzerinde olduğu düşünülecek olursa ev rahatlığında hazırlanabilecek kolay ve daha düşük enerjili bir içecek olan Cafe Crown Latte daha avantajlı görünmektedir.

cafe-crown-lattenin-kalorisi

Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyor veya kilo almanın önüne geçmeye çalışıyor iseniz düşük kalorili yiyecekleri tercih etmeniz gerekmektedir. Cafe Crown Latteyi şekersiz içerek enerji değerlerini azaltabilirsiniz.

Cafe Crown Karamelli Latte Kaç Kalori?

Cafe Crown latte karamelin kalorisi ise; 75 kalori.

Yorum yapın