İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı

İbrahim Saraçoğlu zayıflama çayları ve sağlıkla ilgili tüm bitkisel kürlerle ilgili çok kıymetli bilgileri ile tanınan bir isimdir. Sizlerde İbrahim Saraçoğlu zayıflama çayını kullanarak kilo vermenize destekte bulunabilirsiniz. Bitkiler ve bitki çayları zayıflama aşamasında oldukça önemli besinlerdir. Diyet programlarında ya da egzersiz programlarında bile ara öğünlerde veya serbest zamanlarda bitki çayları tüketerek kilo vermenize hız kazandırabilmeniz mümkün. Tek başına bitkilerin çaylarını tüketebileceğiniz gibi, özel karışımlarda hazırlayabilirsiniz. Bu karışımları ve özel çayları 40 yıllık araştırmalı sonucunda hazırlayan İbrahim Saraçoğlu’nun bilgilerinden faydalanarak sizde hazırlayabilirsiniz. 
Zayıflamak için Bitkisel Çaylar
  • Kiraz sapı çayı: 500 ml kaynamış suyun içerisinde bir tutam (30 gr) kiraz sapını ekleyin ve 10 dakika demlenmeye bırakın. Bu çayı günlük olarak hazırlamalı ve tüketmelisiniz. Gün içinde 3 fincana kadar rahatlıkla içebilirsiniz. Çayı mutlaka aç karnına içmelisiniz. Kiraz saplarını yaz aylarında kendiniz kiraz aldığınızda biriktirebileceğiniz gibi artık aktarlarda da bulabilirsiniz.
  • Mısır püskülünden çay: Kendinize bir fincan kaynamış su hazırlayın ve içerisinde ince ince kıymış olduğunuz mısır püskülünü ilave edin. 5 dakika kadar demlenmesi yeterli olacaktır. Mısır püskülü çayını mutlaka yemeklerden en az bir saat önce tüketmeye özen gösterin.
  • Isırgan otu çayı: 200 ml (1 su bardağı) kaynamış suyun içerisine, kurutulmuş ısırgan otu yaprağından yarım yemek kaşığı ilave edin. Suyun içinde 5 dakika demlenmesi yeterlidir. Isırgan otu çayını günde 2 kez, dilediğiniz zaman içebilirsiniz ama her içişinizde mutlaka taze olarak hazırlamalısınız.

İbrahim Saraçoğlu zayıflama çayının çeşitlerini tüketirken, her seferinde taze olarak hazırlamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca tüm zayıflama çayları gibi İbrahim Saraçoğlu zayıflama çayıtürevleri de aşırı tüketime uygun değildir. Kendisinin söylediğinden fazlasını tüketmek vücut fonksiyonlarına zarar verebilir.

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu genç bir diyetisyenim. Zayiflamaiksiri.com sitesinden geniş bir kitleye ulaşmak ve insanların kilo verme süreçlerinde destek olmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı için yorumda bulun

    İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı için ilk yorumu yapabilirsin.