Zayıflama Yöntemleri » Diyet Listeleri » Mehmet Öz’ün 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Mehmet Öz’ün 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Sağlık konusunda pek çok yeniliğin altına imzasını atan ve bugün diyet ile zayıflama alanında dünyanın önde gelen uzmanlarından birisi olarak anılan Profesör Doktor Mehmet Öz’ün 1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi pek çok kadının ve erkeğin fazla kilolarından kolaylıkla kurtulmalarını sağlamaktadır.

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi Gerçekten de Kilo Verdirir mi?

Prof. Dr. Mehmet Öz’ün kendi tecrübelerine ve araştırmalarına dayanarak hazırladığı diyet listesinde 1 hafta gibi kısa bir sürede 5 kilogram civarında bir kilo kaybı mümkün olmaktadır. Verilebilecek olan kilo miktarı diyeti yapacak olan kişinin fazla kilosuna göre de değişkenlik gösterebilmekle birlikte en az 3 kilo kaybı Mehmet Öz’ün bu diyet listesi ile gerçekleşebilmektedir.

mehmet-oz-haftada-5-kilo

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi ile Verilen Kilo Kalıcı mıdır?

Prof. Dr. Mehmet Öz’ün 1 hafta içerisinde 5 kilo verdiren diyet listesi, içeriğindeki besinlerin dengesi ve niteliği sayesinde verilen kiloların kalıcı olmasını sağlamaktadır.

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi Sağlıklı mıdır?

1 haftada 5 kilo vermek ilk bakışta çok sağlıklı gözükmese bile, Prof. Dr. Mehmet Öz’ün tecrübeleri ve bilgi birikimi ile hazırladığı bu özel listede yer alan besinler insan vücuduna herhangi bir zarar vermemektedir ve uzun süreli uygulanabilen nadir listelerdendir.

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesinin Püf Noktaları

1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesinde öğünler her gün aynı şekilde ilerlemektedir.

Prof. Dr. Mehmet Öz’ün 1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesini uygularken diyetin yanında her gün en az 1 saatlik yürüyüş yapmak çok faydalı olmaktadır. Daha fazla spor yapma imkanı bulunan kişiler de bir spor salonuna giderek yağ yakımlarını arttırabilmekte ve Prof. Dr. Mehmet Öz’ün bu diyeti ile kısa sürede çok daha fazla kilo verebilmektedirler.

1 haftada 5 kilo verdiren diyetin başka bir püf noktası ise; diyet esnasında bol miktarda soğuk su içilmesi gerektiğidir. İçilen su miktarı arttıkça metabolizma da hızlanacağı için kısa sürede daha fazla kalori yakılacak ve böylelikle daha çok kilo gidecektir.

Diyet esnasında içilecek olan çay ya da kahvelerin kesinlikle şekersiz ve tatlandırıcısız olması gerekmektedir.

Diyette hazırlanan yemek ya da salata türevi yiyeceklere limon ve sirke dışında başka hiçbir şey atılmamalıdır. Tuz kullanımı vücutta ödeme sebebiyet vereceğinden Prof. Dr. Mehmet Öz’ün diyetinde yasaklılardandır.

Etiketler:

“Mehmet Öz’ün 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir